Wygrywamy z Zuchem Orzepowice 2:1!

Druga runda Pucharu Polski za nami! Po niezłym spotkaniu w wykonaniu naszego zespołu wygrywamy z TKKF Zuch Orzepowice 2:1!

Na spotkanie wyszliśmy w składzie:
- Mazur - Wybierek, Polak, Kaczmarczyk, Stryczek - Jasiczek, Rasek, Glenc, B.Semeniuk - Winkler, Leszczyński

Zuch Orzepowice
[1] - [2] LKS Bełk
Bramki:
11' Rafał Wybierek - 0:1; 24' Tomasz Leszczyński - 0:2; 85' Kamil Mrozek 1:2

Od początku spotkania mieliśmy widoczną przewagę. W pierwszych dziesięciu minutach gry oddaliśmy trzy groźne strzały, jednak żaden z nich nie znalazł drogi do siatki. W jedenastej minucie po zamieszaniu w polu karnym, jeden z zawodników gospodarzy dotknął piłkę ręką i sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę w jedenastej minucie pewnie na bramkę zamienił Rafał Wybierek. W dwudziestej czwartej minucie spotkania z rzutu wolnego próbował Grzegorz Jasiczek, jednak bramkarz Zuchu zdołał sięgnąć piłki która odbiła się wprost pod nabiegającego Leszczyńskiego, a ten nie miał żadnych problemów ze skierowaniem piłki do siatki! Przez całe spotkanie byliśmy drużyną dominującą, jednak pod koniec spotkania coraz śmielej zaczęli atakować gospodarze co dało efekt w postaci bramki. W 85 minucie, po wyprowadzonej kontrze przez gospodarzy Kamil Mrozek zdecydował się na strzał a piłka odbijając się po drodze od dwóch słupków znalazła drogę do siatki. TKKF Zuch Orzepowice 1 : 2 LKS Bełk

A już w najbliższą sobotę rozegramy kolejne spotkanie w rozgrywkach III ligi! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania!