zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Drzewiarz Jasienica
4:0
Jedność Przyszowice
KS Decor Bełk
5:1
Unia Racibórz
GKS Radziechowy-Wieprz
1:4
Forteca Świerklany
Czarni/Góral Żywiec
2:1
Gwarek Ornontowice
Podlesianka Katowice
0:2
Iskra Pszczyna
GKS II Katowice
4:2
Górnik Pszów
GTS Bojszowy
0:2
Krupiński Suszec
Unia Turza Śląska
2:2
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Pszów
3:1
Podlesianka Katowice
Jedność Przyszowice
2:4
Krupiński Suszec
Szczakowianka Jaworzno
1:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Gwarek Ornontowice
0:8
GKS II Katowice
Iskra Pszczyna
1:2
GTS Bojszowy
Unia Racibórz
1:1
Unia Turza Śląska
Forteca Świerklany
5:2
Czarni/Góral Żywiec
Drzewiarz Jasienica
2:1
KS Decor Bełk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Decor Bełk
4:2
Jedność Przyszowice
GKS Radziechowy-Wieprz
2:0
Unia Racibórz
Krupiński Suszec
1:3
Iskra Pszczyna
Podlesianka Katowice
1:3
Gwarek Ornontowice
GKS II Katowice
0:1
Forteca Świerklany
GTS Bojszowy
5:2
Górnik Pszów
Czarni/Góral Żywiec
3:1
Szczakowianka Jaworzno
Unia Turza Śląska
0:1
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Przyszowice
6:2
Iskra Pszczyna
KS Decor Bełk
2:0
Unia Turza Śląska
Szczakowianka Jaworzno
4:1
GKS II Katowice
Gwarek Ornontowice
1:1
GTS Bojszowy
Forteca Świerklany
2:1
Podlesianka Katowice
Drzewiarz Jasienica
3:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Unia Racibórz
5:3
Czarni/Góral Żywiec
Górnik Pszów
1:0
Krupiński Suszec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Radziechowy-Wieprz
0:0
KS Decor Bełk
Krupiński Suszec
0:3
Gwarek Ornontowice
Czarni/Góral Żywiec
0:1
Drzewiarz Jasienica
Iskra Pszczyna
2:0
Górnik Pszów
Podlesianka Katowice
1:0
Szczakowianka Jaworzno
GTS Bojszowy
0:0
Forteca Świerklany
GKS II Katowice
6:0
Unia Racibórz
Unia Turza Śląska
1:2
Jedność Przyszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Decor Bełk
4:0
Czarni/Góral Żywiec
Szczakowianka Jaworzno
2:0
GTS Bojszowy
Gwarek Ornontowice
2:1
Iskra Pszczyna
Drzewiarz Jasienica
1:1
GKS II Katowice
Unia Racibórz
5:2
Podlesianka Katowice
Jedność Przyszowice
1:1
Górnik Pszów
Unia Turza Śląska
2:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Forteca Świerklany
0:1
Krupiński Suszec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Pszów
2:1
Gwarek Ornontowice
GKS Radziechowy-Wieprz
4:2
Jedność Przyszowice
Krupiński Suszec
3:1
Szczakowianka Jaworzno
Iskra Pszczyna
1:1
Forteca Świerklany
Podlesianka Katowice
0:0
Drzewiarz Jasienica
GTS Bojszowy
0:0
Unia Racibórz
Czarni/Góral Żywiec
0:3
Unia Turza Śląska
GKS II Katowice
0:3
KS Decor Bełk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Przyszowice
1:3
Gwarek Ornontowice
KS Decor Bełk
6:0
Podlesianka Katowice
Szczakowianka Jaworzno
2:0
Iskra Pszczyna
GKS Radziechowy-Wieprz
2:3
Czarni/Góral Żywiec
Unia Turza Śląska
2:4
GKS II Katowice
Drzewiarz Jasienica
2:1
GTS Bojszowy
Unia Racibórz
3:5
Krupiński Suszec
Forteca Świerklany
3:0
Górnik Pszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
2:1
Drzewiarz Jasienica
Gwarek Ornontowice
0:0
Forteca Świerklany
Czarni/Góral Żywiec
0:1
Jedność Przyszowice
Iskra Pszczyna
2:4
Unia Racibórz
Podlesianka Katowice
2:3
Unia Turza Śląska
GKS II Katowice
3:0
GKS Radziechowy-Wieprz
GTS Bojszowy
1:5
KS Decor Bełk
Górnik Pszów
0:1
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Przyszowice
4:1
Forteca Świerklany
KS Decor Bełk
3:0
Krupiński Suszec
Szczakowianka Jaworzno
0:1
Gwarek Ornontowice
GKS Radziechowy-Wieprz
1:1
Podlesianka Katowice
Czarni/Góral Żywiec
2:1
GKS II Katowice
Unia Turza Śląska
0:2
GTS Bojszowy
Drzewiarz Jasienica
3:0
Iskra Pszczyna
Unia Racibórz
4:1
Górnik Pszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
3:1
Unia Turza Śląska
Gwarek Ornontowice
1:1
Unia Racibórz
Iskra Pszczyna
0:3
KS Decor Bełk
Forteca Świerklany
1:0
Szczakowianka Jaworzno
Podlesianka Katowice
0:0
Czarni/Góral Żywiec
GKS II Katowice
3:3
Jedność Przyszowice
GTS Bojszowy
2:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Górnik Pszów
0:8
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Przyszowice
2:2
Szczakowianka Jaworzno
KS Decor Bełk
2:2
Górnik Pszów
GKS Radziechowy-Wieprz
5:0
Krupiński Suszec
Czarni/Góral Żywiec
1:1
GTS Bojszowy
Unia Turza Śląska
1:1
Iskra Pszczyna
GKS II Katowice
1:2
Podlesianka Katowice
Drzewiarz Jasienica
1:1
Gwarek Ornontowice
Unia Racibórz
3:3
Forteca Świerklany
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
5:0
Unia Racibórz
Krupiński Suszec
1:1
Czarni/Góral Żywiec
Gwarek Ornontowice
2:3
KS Decor Bełk
Iskra Pszczyna
1:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Forteca Świerklany
1:0
Drzewiarz Jasienica
Podlesianka Katowice
0:4
Jedność Przyszowice
GTS Bojszowy
1:1
GKS II Katowice
Górnik Pszów
0:1
Unia Turza Śląska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Przyszowice
5:1
Unia Racibórz
Czarni/Góral Żywiec
1:1
Iskra Pszczyna
Unia Turza Śląska
0:0
Gwarek Ornontowice
Forteca Świerklany
0:3
KS Decor Bełk
Podlesianka Katowice
0:1
GTS Bojszowy
GKS II Katowice
0:1
Krupiński Suszec
Drzewiarz Jasienica
1:0
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Pszów
1:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
0:1
KS Decor Bełk
Krupiński Suszec
5:1
Podlesianka Katowice
Gwarek Ornontowice
3:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Iskra Pszczyna
2:0
GKS II Katowice
Forteca Świerklany
1:0
Unia Turza Śląska
GTS Bojszowy
0:2
Jedność Przyszowice
Unia Racibórz
2:2
Drzewiarz Jasienica
Górnik Pszów
1:4
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Przyszowice
2:4
Drzewiarz Jasienica
Szczakowianka Jaworzno
3:1
Unia Turza Śląska
Krupiński Suszec
0:1
GTS Bojszowy
Gwarek Ornontowice
3:0
Czarni/Góral Żywiec
Iskra Pszczyna
1:0
Podlesianka Katowice
Forteca Świerklany
1:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Unia Racibórz
0:6
KS Decor Bełk
Górnik Pszów
0:1
GKS II Katowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Radziechowy-Wieprz
1:4
Szczakowianka Jaworzno
Krupiński Suszec
0:0
Jedność Przyszowice
Czarni/Góral Żywiec
0:1
Forteca Świerklany
Podlesianka Katowice
2:1
Górnik Pszów
KS Decor Bełk
2:0
Drzewiarz Jasienica
Unia Turza Śląska
4:1
Unia Racibórz
GTS Bojszowy
3:0
Iskra Pszczyna
GKS II Katowice
0:1
Gwarek Ornontowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Forteca Świerklany
1:1
GKS II Katowice
Jedność Przyszowice
2:2
KS Decor Bełk
Szczakowianka Jaworzno
2:0
Czarni/Góral Żywiec
Gwarek Ornontowice
1:2
Podlesianka Katowice
Iskra Pszczyna
3:1
Krupiński Suszec
Drzewiarz Jasienica
0:1
Unia Turza Śląska
Unia Racibórz
2:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Górnik Pszów
0:1
GTS Bojszowy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Radziechowy-Wieprz
0:2
Drzewiarz Jasienica
Krupiński Suszec
3:0
Górnik Pszów
Czarni/Góral Żywiec
0:3
Unia Racibórz
Podlesianka Katowice
1:2
Forteca Świerklany
Iskra Pszczyna
2:3
Jedność Przyszowice
GTS Bojszowy
1:1
Gwarek Ornontowice
Unia Turza Śląska
0:0
KS Decor Bełk
GKS II Katowice
2:1
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Przyszowice
1:4
Unia Turza Śląska
KS Decor Bełk
3:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Szczakowianka Jaworzno
0:3*
Podlesianka Katowice
Gwarek Ornontowice
2:2
Krupiński Suszec
Forteca Świerklany
1:0
GTS Bojszowy
Drzewiarz Jasienica
3:1
Czarni/Góral Żywiec
Unia Racibórz
2:1
GKS II Katowice
Górnik Pszów
1:5
Iskra Pszczyna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Pszów
0:3
Jedność Przyszowice
GKS Radziechowy-Wieprz
2:1
Unia Turza Śląska
Krupiński Suszec
0:1
Forteca Świerklany
Czarni/Góral Żywiec
0:4
KS Decor Bełk
Iskra Pszczyna
3:1
Gwarek Ornontowice
Podlesianka Katowice
1:2
Unia Racibórz
GKS II Katowice
0:0
Drzewiarz Jasienica
GTS Bojszowy
1:1
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
1:0
Krupiński Suszec
Jedność Przyszowice
2:0
GKS Radziechowy-Wieprz
KS Decor Bełk
1:0
GKS II Katowice
Gwarek Ornontowice
4:0
Górnik Pszów
Unia Turza Śląska
2:1
Czarni/Góral Żywiec
Forteca Świerklany
1:0
Iskra Pszczyna
Drzewiarz Jasienica
1:1
Podlesianka Katowice
Unia Racibórz
0:1
GTS Bojszowy
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
1:1
Unia Racibórz
Gwarek Ornontowice
1:2
Jedność Przyszowice
Czarni/Góral Żywiec
1:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Iskra Pszczyna
1:5
Szczakowianka Jaworzno
Podlesianka Katowice
0:1
KS Decor Bełk
GKS II Katowice
1:1
Unia Turza Śląska
GTS Bojszowy
2:3
Drzewiarz Jasienica
Górnik Pszów
0:3
Forteca Świerklany
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Przyszowice
5:0
Czarni/Góral Żywiec
KS Decor Bełk
5:0
GTS Bojszowy
Szczakowianka Jaworzno
7:0
Górnik Pszów
GKS Radziechowy-Wieprz
2:1
GKS II Katowice
Unia Turza Śląska
6:1
Podlesianka Katowice
Forteca Świerklany
2:0
Gwarek Ornontowice
Drzewiarz Jasienica
0:1
Krupiński Suszec
Unia Racibórz
1:1
Iskra Pszczyna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
0:2
KS Decor Bełk
Gwarek Ornontowice
3:2
Szczakowianka Jaworzno
Iskra Pszczyna
2:1
Drzewiarz Jasienica
Forteca Świerklany
2:2
Jedność Przyszowice
Podlesianka Katowice
1:3
GKS Radziechowy-Wieprz
GKS II Katowice
1:1
Czarni/Góral Żywiec
GTS Bojszowy
0:0
Unia Turza Śląska
Górnik Pszów
1:5
Unia Racibórz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Przyszowice
1:2
GKS II Katowice
KS Decor Bełk
4:1
Iskra Pszczyna
GKS Radziechowy-Wieprz
5:1
GTS Bojszowy
Czarni/Góral Żywiec
3:2
Podlesianka Katowice
Drzewiarz Jasienica
4:0
Górnik Pszów
Unia Racibórz
4:1
Gwarek Ornontowice
Szczakowianka Jaworzno
0:1
Forteca Świerklany
Unia Turza Śląska
1:0
Krupiński Suszec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
2:0
Jedność Przyszowice
Krupiński Suszec
0:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Gwarek Ornontowice
1:0
Drzewiarz Jasienica
Iskra Pszczyna
1:0
Unia Turza Śląska
Podlesianka Katowice
1:2
GKS II Katowice
GTS Bojszowy
2:1
Czarni/Góral Żywiec
Górnik Pszów
0:2
KS Decor Bełk
Forteca Świerklany
0:1
Unia Racibórz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Radziechowy-Wieprz
4:2
Iskra Pszczyna
Jedność Przyszowice
2:1
Podlesianka Katowice
KS Decor Bełk
5:1
Gwarek Ornontowice
Krupiński Suszec
3:0
Czarni/Góral Żywiec
Unia Turza Śląska
7:0
Górnik Pszów
GKS II Katowice
3:0
GTS Bojszowy
Drzewiarz Jasienica
3:0
Forteca Świerklany
Unia Racibórz
2:3
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Decor Bełk
2:0
Forteca Świerklany
Szczakowianka Jaworzno
1:3
Drzewiarz Jasienica
GKS Radziechowy-Wieprz
3:0
Górnik Pszów
Krupiński Suszec
1:2
GKS II Katowice
Gwarek Ornontowice
3:1
Unia Turza Śląska
Iskra Pszczyna
3:0
Czarni/Góral Żywiec
GTS Bojszowy
2:1
Podlesianka Katowice
Unia Racibórz
1:1
Jedność Przyszowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Przyszowice
4:0
GTS Bojszowy
KS Decor Bełk
4:0
Szczakowianka Jaworzno
GKS Radziechowy-Wieprz
4:3
Gwarek Ornontowice
Czarni/Góral Żywiec
3:0
Górnik Pszów
Unia Turza Śląska
3:0
Forteca Świerklany
Podlesianka Katowice
1:0
Krupiński Suszec
GKS II Katowice
1:3
Iskra Pszczyna
Drzewiarz Jasienica
0:0
Unia Racibórz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości