16:00 SOBOTA - LKS BEŁK vs GKS 1962 JASTRZĘBIE!

Już w najbliższą sobotę, 5 września o godzinie 16:00 na naszym boisku - w Bełku, przy ulicy Głównej rozegramy kolejne spotkanie ligowe! Naszym przeciwnikiem będzie drużyna GKS 1962 Jastrzębie. Rywale aktualnie zajmują czwartą lokatę w tabeli ligowej. Swój ostatni mecz GKS zremisował 0:0 z Rekordem Bielsko Biała!

Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszego zespołu!

Przypomnijmy, iż pierwsze spotkanie w III lidze, w historii naszego klubu wygraliśmy 2:0 z rezerwami drużyny z ekstraklasy - Ruchu Chorzów. Bramki w tym spotkaniu zdobył Glenc oraz Olczak. Ostatnie nasze spotkanie zremisowaliśmy z Ruchem Zdzieszowice, po wyrównanym spotkaniu wywieźliśmy cenny punkt po bramce Pieczki. Aktualnie zajmujemy piąte miejsce w tabeli ligowej.

Przypominamy również, iż na to spotkanie została uruchomiona przedsprzedaż biletów! W związku z tym, bilety można nabyć w siedzibie klubu do piątku (w godzinach 16:00-19:30) W dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Jest to podyktowane tym, iż Nasz obiekt posiada ograniczoną liczbę miejsc.

Przypominamy również, iż na głównej stronie naszego FanPage dostępny jest konkurs w którym do wygrania są bilety na mecze u siebie naszego zespołu!

Przypominamy również ceny biletów obowiązujące na naszym obiekcie w sezonie 2015/16!

Ceny biletów są następujące:

Dzieci do lat 16 - za darmo
5 zł - bilet ulgowy (młodzież ucząca się i studenci do lat 21)
10 zł - bilet normalny
Kobiety wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy do wspierania naszego zespołu w rozgrywkach III ligi!