Sobota 16:00 - LKS Bełk vs Ruch Zdzieszowice

Po dobrym spotkaniu z Pniówkiem Pawłowice gdzie rozegraliśmy bardzo dobrą drugą połowę, lecz na nasze nieszczęście zakończyło się porażką naszej drużyny, czas zmierzyć się z kolejnym przeciwnikiem. Tym razem, do naszej miejscowości przyjeżdża drużyna prowadzona przez niedawnego trenera naszego zespołu - Adama Noconia. Mecz odbędzie się o godzinie 16:00 w najbliższą sobotę na boisku przy ulicy głównej w Bełku.

Ruch aktualnie zajmuje 12 miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 21 punktów i bilansem 21 strzelonych do 24 straconych bramek. My natomiast po porażce z Pniówkiem spadliśmy na 9 miejsce, na koncie mamy 25 punktów a nasz bilans wynosi 27 strzelonych do 27 straconych. Ostatnie spotkanie obu zespołów zakończyło się podziałem punktów 1:1.

Dla obu drużyn, będzie to spotkanie bardzo ważne gdyż porażka a nawet remis spowoduje pogorszenie sytuacji w tabeli ligowej i pogłębienie straty na tyle, że odrobienie jej może już nie być możliwe. Tak więc, serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszego zespołu na to ważne spotkanie, w najbliższą sobotę o godzinie 16:00.

Gorąco wierzymy w Wasze wsparcie!