zamknij reklamę

Przenosiny na nową stronę internetową!

Przenosiny na nową stronę internetową!

Pragniemy oficjalnie poinformować, iż nasz klub rozwija się nie tylko piłkarsko ale także wizerunkowo! Tak więc oficjalnie chcemy zaprosić Państwa do odwiedzania naszej nowej, oficjalnej strony KS DECOR Bełk! Przez ostatni czas miało miejsce przenoszenie się na nową stronę internetowe, i w dniu dzisiejszym oficjalnie zapraszamy na nowy serwis! 

link:
http://www.ksdecorbelk.pl

                                                                     Odnośnik: KLIKNIJ TUTAJ! 
 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij