SOBOTA 17:00 - LKS Bełk vs LZS Piotrówka!

SOBOTA 17:00 - LKS Bełk vs LZS Piotrówka!

Napisać, że w sobotę liczy się tylko zwycięstwo to tak jakby nic nie napisać. Jeśli chcemy utrzymać realne szanse na utrzymanie w III lidze, wygrana ze spadkowiczem musi być tylko formalnością. W tym momencie tracimy do siódmej lokaty - GKSu Jastrzębie, cztery punkty jednak po naszych trzech arcytrudnych spotkaniach, w których pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony, wierzymy że te punkty są do odrobienia. Tym bardziej, iż GKS w sobotę rozgrywa mecz z Szombierkami i porażka Jastrzębian oraz wygrana naszego zespołu, spowoduje iż strata zmaleje do jednego punktu. 

Mecz odbędzie się w sobotę, o godzinie 17:00 na boisku w Bełku przy ulicy Głównej. Gorąco wierzymy w doping naszego zespołu, gdyż wkraczamy własnie w decydującą fazę sezonu. 

LZS Piotrówka pożegnał się z III ligą kilka dobrych kolejek temu. Aktualnie posiadają 13 punktów z bilansem bramkowym 14-54. Pierwsze spotkanie między obiema drużynami zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Jacka Polaka. Po bramkach Olczaka x2 oraz Pieczki, wygraliśmy 1:3. 

Komentarze

Dodaj komentarz
  • kibic napisał
    Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i odbierz ZA DARMO BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz !!! >>> http://tiny.pl/gcz3x

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości