Podsumowanie zebrania!

W dniu 12 marca odbyło się zapowiadane wcześniej zebranie sprawozdawczo wyborcze, na którym wybrano nowy zarząd klubu oraz przedyskutowano sprawy związane bezpośrednią z naszą drużyną.

W skład nowego zarządu wchodzą następujące osoby:

Prezes: Janusz Gawlik
Vice Prezes: Adam Teper
Vice Prezes: Marek Tryzna
Sekretarz: Seweryn Warzecha

Pozostali członkowie zarządu: Henryk Kubasa, Jędrzej Teper, Michał Stokłosa, Tadeusz Skoczykłoda oraz Leszek Szejka który pełni funkcję rzecznika prasowego naszego klubu.

Na spotkaniu poruszona została również ogólna sytuacja naszego klubu. Potwierdzono, że celem naszej jest pozostanie na fotelu lidera i awans do ligi III.
W najbliższej przyszłości poprawie ulegnie także infrastruktura naszego klubu gdzie zostaną dobudowane dodatkowe krzesełka na trybunach. Także zostanie dokończona budowa ogrodzenia całego naszego obiektu czego sponsorem został Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSiR)

Kontakt do osób zasiadających w zarządzie klubu można znaleźć na naszej stronie w zakładce "O Klubie" a następnie "Kontakt"