Dobra gra i pewne zwycięstwo z Wilczą.

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy kolejne spotkanie towarzyskie z drużyną Wilki Wilcza. Poprzednie spotkanie zakończyło się naszą wygraną 2:1. Tym razem, mecz rozegrany został w Bełku, na naszym bocznym boisku. Serdecznie zapraszamy do krótkiej relacji z tego spotkania.

Pierwsza połowę spotkania rozpoczęliśmy w następującym składzie: M.Łobaczewski- R.Wybierek, S.Szary, D.Semeniuk, K.Kaczmarczyk - W.Rasek, A.Stanek, P.Glenc, M.Pieczka - D.Olczak, P.Bysiec

Pamiętając jakie ciężkie warunki postawiła nam drużyna Wilków w pierwszym pojedynku między nami, wyszliśmy na to spotkanie z lekkim pressingiem. Taktyka ta, przyniosła pierwsze łowy już w 6 minucie spotkania. Na 25 metrze faulowany był jeden z naszych zawodników, do piłki podszedł Sławomir Szary i mocnym uderzeniem posłał piłkę w światło bramki. Strzał sprawił duże problemy bramkarzowi Wilków, który wypluł piłkę wprost pod nadbiegającego Piotra Glenca, a ten z najbliższej odległości posłał piłkę do pustej bramki. 1:0. Kolejne minuty to dominacja naszej drużyny. 18 minuta spotkania, z rzutu rożnego piłkę dośrodkowuje Wojtek Rasek który idealnie wypatrzył Glenca, a ten po raz kolejny nie daje szans bramkarzowi rywali, strzelając głową na 2:0. Stałe fragmenty, to jeden z elementów naszej gry który w tym spotkaniu mógł się szczególnie podobać. Na potwierdzenie tych słów, do kolejnego rzutu wolnego, tym razem na 30 metrze poszedł Sławek Szary i fenomenalnym uderzeniem z wewnętrznej części stopy nie dał szans bramkarzowi Wilków. Idealne okienko bramki, 3:0! Kolejna akcja bramkowa miała miejsce w 34 minucie, kiedy po zgranej akcji całego zespołu, z lewego skrzydła piłkę posłał Adam Stanek do dobrze ustawionego Olczaka, nasz napastnik delikatnie uderzył piłkę, podwyższając jednocześnie wynik na 4:0. Przewaga naszej drużynie w tej części gry nie podlegała żadnym wątpliwością. W 41 minucie, w stu procentowej sytuacji znalazł się nasz środkowy obrońca - Rafał Wybierek, który będąc sam na sam z bramkarzem fantastycznie go przelobował ustanawiając wynik pierwszej połowy na 5:0

Drugą część spotkania rozpoczęliśmy od trzech zmian:  Michał Stryczek <--> Dawid SemeniukWojciech Liszka <--> Adam StanekDariusz Knot <--> Piotr Glenc

W tej części gry, mimo licznych okazji strzeleckich z obu stron, wynik nie uległ już zmianie i spotkanie zakończyliśmy wynikiem 5:0.

Ostatni sparing, rozegramy już jutro o godzinie 10:45 z drużyną A-klasową, Unią Książenice. Mecz ten zagramy na sztucznej murawie w Dębieńsku. Serdecznie zapraszamy!