17:00 SOBOTA - RUCH ZDZIESZOWICE vs LKS BEŁK!

Już w najbliższą sobotę, 29 sierpnia o godzinie 17:00 na boisku w Zdzieszowicach rozegramy czwarte spotkanie ligowe! Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Ruchu Zdzieszowice. Rywale aktualnie zajmują czternastą pozycję w tabeli ligowej. Swój ostatni mecz Ruch przegrał 0:2 z Rekordem Bielsko Biała!

Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszego zespołu!

Przypomnijmy, iż pierwsze spotkanie w III lidze, w historii naszego klubu wygraliśmy 2:0 z rezerwami drużyny z ekstraklasy - Ruchu Chorzów. Bramki w tym spotkaniu zdobył Glenc oraz Olczak. Ostatnie nasze spotkanie przegraliśmy z GKS Pniówkiem Pawłowice. Po emocjonującym spotkaniu, ulegliśmy wynikiem 2:3 - bramki dla naszego zespołu strzelał Pieczka oraz zawodnik Pniówka - Szary. Aktualnie zajmujemy trzecie miejsce w tabeli!

Przypominamy również, iż na głównej stronie naszego FanPage dostępny jest konkurs w którym do wygrania są dwa pojedyncze bilety na spotkanie u siebie z GKS 1962 Jastrzębie, które zostanie rozegrane 5 września! Serdecznie zapraszamy do udziału!