SOBOTA 15:00 - LKS BEŁK vs GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

Po nieudanym rozpoczęciu rundy rewanżowej, czas rozpocząć zdobywanie ich w twierdzy Bełk! Na nasze boisko przy ulicy głównej, w sobotę o godzinie 15:00 przyjedzie Grunwald Ruda Śląska czyli zespół, z którym wygraliśmy podczas rundy jesiennej dzięki dwóm bramkom strzelonym w 90 minucie przez Piotra Byśca i Michała Pieczki. Tego drugiego na pewno w sobotę nie zobaczymy, gdyż cały czas leczy kontuzje. Jak poradzimy sobie tym razem? Rozpoczniemy kolejną długą passę zwycięstw w twierdzy Bełk? Przekonamy się już w sobotę o godzinie 15:00!

Zespół Grunwalda Ruda Śląska aktualnie zajmuje 14 miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 11 punktów i bilansem 25 strzelonych bramek do 43 straconych. My natomiast, po porażce z rezerwami Ruchu Chorzów w dalszym ciągu zajmujemy 7 miejsce w tabeli, jednak do Skry tracimy już 4 punkty a za nami jest GKS 1962 Jastrzębie, które ma taką samą ilość punktów - 22 i jeden zaległy mecz do rozegrania.

Tak więc dla obu zespołów będzie to arcyważne spotkanie! Dla nas - zwycięstwo przybliży nas do utrzymania się w III lidze i doskoczeniu do górnej części tabeli zaś porażka będzie wiązała się ze strefą spadkową. Dla Grunwaldu jest to jeden z ostatnich momentów, w których może rozpocząć batalię o utrzymanie.

Serdecznie zatem zapraszamy na to spotkanie! Liczymy na mocny doping z trybun i kolejne trzy punkty dopisane do naszego konta! SOBOTA - GODZINA 15:00!

Zachęcamy do zapisywania się również do wydarzenia umieszczonego na facebooku - TUTAJ