15:00 SOBOTA - LZS PIOTRÓWKA vs LKS BEŁK!

Już w najbliższą sobotę, 17 października o godzinie 15:00 na boisku w Piotrówce rozegramy kolejne spotkanie w rozgrywkach ligowych z ostatnim w tabeli LZSem Piotrówka! Swój ostatni mecz LZS przegrał 0:3 z Rekordem Bielsko-Biała! Aktualnie posiadają 3 punkty i do naszego zespołu tracą 10 punktów.

My, ostatnie nasze spotkanie przegraliśmy z Odrą Opole wynikiem 1:4. Dobra pierwsza połowa niestety nie wystarczyła i musieliśmy uznać wyższość rywali. Aktualnie zajmujemy 10 pozycję w tabeli ligowej mając na swoim koncie 13 punktów. Nasz bilans bramkowy wynosi 13 strzelonych do 16 straconych. Miejmy nadzieję, iż uda nam się odbudować naszą formę i po kilku meczach bez wygranej, pokażemy klasę i sięgniemy po upragnione trzy punkty!

Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszego zespołu!