Sobota 16:00 - GKS 1962 Jastrzębie vs LKS Bełk!

Już w najbliższą sobotę, 9 kwietnia o godzinie 16:00 rozegramy kolejne spotkanie w ramach III ligi opolsko-śląskiej. Tym razem, naszym przeciwnikiem będzie drużyna z Jastrzębia - GKS 1962 Jastrzębie. Po dwóch porażkach z rzędu, gdzie nasza skuteczność pozostawiała wiele do życzenia przyszła pora na mecz o sześć punktów. Wygrana w tym meczu spowoduje, że przy dobrym układzie pozostałych spotkań wzbijemy się ponad linię strefy spadkowej, jednak przegrana może nieść za sobą bardzo przykre konsekwencje i strefa spadkowa zostanie naszym miejscem przez dłuższy okres czasu.

GKS 1962 Jastrzębie aktualnie zajmuje 8 miejsce w tabeli ligowej, z dorobkiem 26 punktów i jednym spotkaniem zaległbym. Bilans bramkowy wynosi 24 strzelone do 18 straconych. My natomiast zajmujemy obecnie 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów i bilansem 27 strzelonych do 28 straconych bramek. Poprzednie spotkanie, w rundzie jesiennej wygraliśmy 2:1 po bardzo wyrównanym spotkaniu.

Wszystkich kibiców naszego klubu serdecznie zapraszamy na to bardzo ciekawe spotkanie! Po raz kolejny liczymy na Wasz doping!