Sobota 11:00 - Pniówek Pawłowice Śląskie vs LKS Bełk

Po udanym spotkaniu z Grunwaldem Ruda Śląska, czyli zespołem który jedną nogą jest już w IV lidze, nastał czas na drużynę, która bardzo mocno trzyma się górnej części tabeli czyli Pniówek Pawłowice. Mecz odbędzie się nietypowo, w ten świąteczny czas w sobotę o godzinie 11:00 na boisku w Pniówku.

Pniówek aktualnie zajmuje 4 miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 31 punktów i bilansem 22 strzelone do 10 straconych bramek. My natomiast, zajmujemy 7 miejsce z dorobkiem 25 punktów i bilansem 27 strzelonych do 26 straconych. Poprzedni mecz obu zespołów zakończył się wynikiem 2:3 dla naszych rywali.

Wszystkich kibiców naszego klubu serdecznie zapraszamy na to bardzo ciekawe spotkanie! Po raz kolejny liczymy na Was doping!