Puchar Polski - Niedziela 17:00 vs MKS Czerwionka!

Po krótkim okresie przygotowawczym nadszedł czas na rozpoczęcie spotkań o stawkę! Pierwszym meczem, którego stawką będzie awans do kolejnej rundy Pucharu Polski!

Naszym przeciwnikiem będzie zespół z sąsiedniej miejsowości - MKS Czerwionka. Zespół ten w poprzednim sezonie uzyskał awans do A klasy i w tym sezonie właśnie w tej lidze będą występować.

Pojedynek LKSu z MKSem Czerwionka odbędzie się już jutro, w niedzielę, w Czerwionce o godzinie 17:00!

Dodatkowo przypominamy, iż za tydzień - 08.08 w sobotę rozpoczynamy zmagania trzeciej ligi z rezerwami Ruchu Chorzów! Bilety na te spotkanie będą dostępne tylko i wyłącznie w przedsprzedaży - szczegółowe informacje podamy na początku przyszłego tygodnia!

Serdecznie zapraszamy na obydwa spotkania!