17:00 SOBOTA - LKS BEŁK vs RUCH II CHORZÓW!

Już w tą sobotę, na stadionie przy ulicy Głównej w Bełku, o godzinie 17:00 rozegramy premierowe, pierwsze spotkanie w historii LKSu Bełk w rozgrywkach III ligi!

Pierwsze spotkanie w III lidze, w historii naszego klubu zostanie rozegrane z bardzo prestiżowym rywalem z Chorzowa - drugą drużyną Ruchu Chorzów! Niewątpliwie, nasza drużyna będzie potrzebować wsparcia w tym ciężkim spotkaniu! Zatem, serdecznie zapraszamy do gorącego dopingu naszego zespołu!

INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE:

Na to spotkanie z Ruchem II Chorzów została uruchomiona przedsprzedaż biletów! W związku z tym, Bilety można nabyć w siedzibie klubu od godz. 17:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku. W dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Jest to podyktowane tym, iż Nasz obiekt posiada ograniczoną liczbę miejsc.

Ceny biletów są następujące:

Dzieci do lat 16 - za darmo
5 zł - bilet ulgowy (młodzież ucząca się i studenci do lat 21)
10 zł - bilet normalny
Kobiety wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy do wspierania naszego zespołu w rozgrywkach III ligi!