15:00 SOBOTA - LKS BEŁK vs ODRA OPOLE

10 października o godzinie 15:00 na boisku w Bełku, przy ulicy Głównej rozegramy po raz kolejny spotkanie z vice-liderem tabeli! Naszym przeciwnikiem będzie niekwestionowany kandydat do awansu - drużyna Odra Opole. Swój ostatni mecz Odra zremisowała 0:0 z Rekordem Bielsko-Biała! Zajmują aktualnie drugie miejsce w tabeli ligowej, posiadają 18 punktów i jedynie bilans bramek powoduje, iż lideruje drużyna Rekordu Bielsko-Biała.

My, nasze ostatnie spotkanie zremisowaliśmy z BKSem Stal Bielsko-Biała. Dobre spotkanie w wykonaniu naszego zespołu, powrót Michała Pieczki do wyjściowej jedenastki i doskonała dyspozycja Mateusza Mazura spowodowały iż mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0:0. Aktualnie zajmujemy 7 pozycję w tabeli ligowej mając na swoim koncie 13 punktów. Nasz bilans bramkowy wynosi w dalszym ciągu 12 strzelonych do 12 straconych bramek.

Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszego zespołu!

Przypominamy, iż na naszym oficjalnym FanPage tradycyjnie dajemy możliwość wygrania dwóch wejściówek na spotkanie u siebie naszego klubu! W poprzednim konkursie zwycięzcami zostali: Dawid Szymik oraz Grzegorz Kotański!