LKS BEŁK 2:1 GKS 1962 JASTRZĘBIE!

Punktualnie, o godzinie 16:00 w sobotnie popołudnie rozpoczęliśmy kolejne spotkanie w walce o mistrzostwo III ligi śląsko-opolskiej. Tym razem, do naszej miejscowości przybyła drużyna GKSu 1962 Jastrzębie.

LKS BEŁK:
Łobaczewski
D.Semeniuk, Wrana, Wybierek, Groborz, Jasiczek, Grzech, Pieczka, Glenc, Rasek - Olczak.

W drugiej połowie pojawili się: Stryczek, Leszczyński, Kaczmarczyk i Bartosz Semeniuk

Spotkanie rozpoczęło się od spokojnego rozgrywania piłki przez obie drużyny. Mimo to, nasza drużyna miała wizualną przewagę i częściej utrzymywała się przy piłce. Efektem tego była akcja Michała Pieczki, który w okolicach pola karnego zdecydował się na samotny rajd i w pełnym biegu minął obrońcę Jastrzębia a następnie skierował piłkę obok interweniującego bramkarza! 18 minuta 1:0! Do końca pierwszej części gry wynik spotkania się już nie zmienił.

Druga połowa rozpoczęła się równie udanie dla nas! W 55 minucie po błędzie bramkarza GKSu, który wypuścił piłkę z rąk po wrzutce z rzutu rożnego przez Jasiczka, do piłki dopadł Glenc i wpakował główką piłkę do siatki! Radość nie trwała zbyt długo, dwie minuty później zbyt krótkie wybicie z naszego pola karnego skutkowało bardzo ładnym uderzeniem Gorzały a piłka znalazła swoje miejsce w naszej siatce. 57 minuta - 2:1. Kolejne minuty to coraz większa dominacja gości, mimo to nie daliśmy sobie wyrwać cennych trzech punktów! W 80 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Rafał Wybierek i musiał opuścić plac gry, zaś w 87 minucie miał miejsce rzut karny dla GKSu. Fantastycznie dysponowany tamtego dnia Łobaczewski nie dał jednak szans napastnikowi gości i fantastycznie wyczuł jego intencje! Po ciężkim i wyrównanym boju okazujemy się drużyną lepszą i wygrywamy to spotkanie 2:1!

Wyniki konkursu o dwie pojedyncze wejściówki na nasze kolejne spotkanie u siebie już wkrótce!