17:00 SOBOTA - LKS BEŁK vs GKS PNIÓWEK PAWŁOWICE!

Już w najbliższą sobotę, 22 sierpnia o godzinie 17:00 na naszym boisku - w Bełku, przy ulicy Głównej rozegramy trzecie spotkanie ligowe! Naszym przeciwnikiem będzie drużyna GKS Pniówek Pawłowice. Rywale aktualnie zajmują piąta lokatę w tabeli ligowej. Swój ostatni mecz GKS wygrał 1:0 z Rekordem Bielsko Biała!

Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszego zespołu!

Przypomnijmy, iż pierwsze spotkanie w III lidze, w historii naszego klubu wygraliśmy 2:0 z rezerwami drużyny z ekstraklasy - Ruchu Chorzów. Bramki w tym spotkaniu zdobył Glenc oraz Olczak. Ostatnie nasze spotkanie wygraliśmy również z Grunwaldem Ruda Śląska, po emocjonującej końcówce wywieźliśmy cenne 3 punkty po bramkach Byśca i Pieczki! Aktualnie liderujemy w tabeli ligowej.

Przypominamy również, iż na głównej stronie naszego FanPage dostępny jest konkurs w którym do wygrania są bilety na mecze u siebie naszego zespołu!

Przypominamy również ceny biletów obowiązujące na naszym obiekcie w sezonie 2015/16!

Ceny biletów są następujące:

Dzieci do lat 16 - za darmo
5 zł - bilet ulgowy (młodzież ucząca się i studenci do lat 21)
10 zł - bilet normalny
Kobiety wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy do wspierania naszego zespołu w rozgrywkach III ligi!