15:00 SOBOTA - LKS BEŁK vs BKS STAL BIELSKO-BIAŁA

3 października o godzinie 15:00 na boisku w Bełku, przy ulicy Głównej rozegramy kolejne trudne spotkanie z będącym w bardzo dobrej predyspozycji BKSem Stal Bielsko-Biała! Swój ostatni mecz BKS wygrał 2:1 z rezerwami Ruchu Chorzów! Aktualnie zajmują trzecie miejsce w tabeli ligowej, posiadają 15 punktów i tracą dwa punkty do lidera rozgrywek - Rekordu Bielsko-Biała.

My, nasze ostatnie spotkanie przegraliśmy z wyżej wymienionym Rekordem Bielsko-Biała. Bardzo skomplikowana sytuacja kadrowa z pewnością nie pomogła nam w sobotni poranek i ulegliśmy wynikiem 2:5. Aktualnie zajmujemy 7 pozycję w tabeli ligowej mając na swoim koncie 12 punktów. Nasz bilans bramkowy wynosi 12 strzelonych do 12 straconych.

Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszego zespołu!

Przypominamy, iż na naszym oficjalnym FanPage tradycyjnie dajemy możliwość wygrania dwóch wejściówek na spotkanie u siebie naszego klubu! W poprzednim konkursie żadna osoba nie odgadła wyniku! Serdecznie zapraszamy do zabawy!