11:00 SOBOTA - REKORD BIELSKO-BIAŁA vs LKS BEŁK!

Już w najbliższą sobotę, 26 września o godzinie 11:00 na boisku w Bielsku-Białej rozegramy prestiżowe spotkanie ligowe z vice-liderem tabeli! Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Rekordu Bielsko-Biała. Swój ostatni mecz Rekord zremisował 1:1 z BKSem Stal Bielsko-Biała! Aktualnie posiadają 14 punktów i tracą dwa punkty do lidera rozgrywek.

Ostatnie nasze spotkanie zremisowaliśmy z LKS Czaniec. Po bardzo wyrównanym spotkaniu wywalczyliśmy cenny punkt i zachowaliśmy czyste konto. Aktualnie zajmujemy 6 pozycję w tabeli ligowej mając na swoim koncie 12 punktów. Nasz bilans bramkowy wynosi 10 strzelonych do 7 straconych. Sobotni poranek będzie debiutem na ławce trenerskiej dla naszego nowego trenera - Adam Noconia, który zastąpi na niej Jacka Polaka.

Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszego zespołu!

Przypominamy, iż na naszym oficjalnym FanPage tradycyjnie dajemy możliwość wygrania dwóch wejściówek na spotkanie u siebie naszego klubu! W poprzednim konkursie żadna osoba nie odgadła wyniku! Serdecznie zapraszamy do zabawy!