Ze Zdzieszowicami na remis! Ruch Zdzieszowice 1:1 LKS Bełk!

O godzinie 17:00 na stadionie w Zdzieszowicach rozpoczęliśmy kolejny mecz w walce o 3 punkty w tabeli ligowej III ligi śląsko-opolskiej! Ruch przed tym spotkaniem zajmował czternastą lokatę w tabeli i przegrał ostatnie spotkanie 0:2 z Rekordem Bielsko-Biała. Nasz zespół stał na ostatnim miejscu podium i również poległ w ostatnim meczu z Pniówkiem Pawłowice.

LKS Bełk:
Łobaczewski D.Semeniuk, Wrana, Wybierek, Groborz, Jasiczek, Grzech, Pieczka, Glenc (68. B. Semeniuk), Winkler (60. Rasek.), Olczak.

Ruch Zdzieszowice:
Sochacki
Polak (46. Rychlewicz), Bachor, Kostrzycki, Nowak, Damrat, Czajkowski, Matuszek (46. Grek), Sotor (75. Wanat), Kiliński, Marzec.

RUCH ZDZIESZOWICE [1] - [1] LKS BEŁK

Bramki: 65' Michał Pieczka (0:1), 87' Dawid Kiliński (1:1)

Spotkanie rozpoczęło się od szybkich ataków gospodarzy. Już w trzeciej minucie spotkania szczęścia próbował napastnik Ruchu, jednak uderzył nad poprzeczką. Kolejne próby drużyny ze Zdzieszowic także nie przynosiły efektów w postaci bramki, zaś nasza drużyna rozpędzała się coraz bardziej. W 39 minucie strzelał Glenc a trzy minuty później Pieczka z ostrego kąta próbował zaskoczyć bramkarza rywali - obie sytuacje nie zmieniły wyniku spotkania. Do przerwy Ruch Zdzieszowice - LKS Bełk 0:0

Co się nie udało Pieczce w pierwszej połowice, udało się w drugiej! W 65 minucie podczas zamieszania w polu karnym najlepiej odnalazł się Michał, który z pozycji siedzącej (!) przelobował bramkarza Ruchu! 1:0! Warto także odnotować, że jest to trzeci mecz z rzędu w którym Michał zdobywa bramkę! Niestety, tym razem dała ona jedynie jeden punkt naszemu zespołowi ponieważ w 87 minucie Dawid Kiliński ustawił sobie piłkę w okolicach dwudziestego metra i nie pozostawił jakichkolwiek szans Mateuszowi Łobaczewskiemu. 1:1. Pod koniec spotkania obie drużyny miały okazje przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak ani Grek, ani Olczak nie zdołali skierować piłki do siatki dzięki czemu spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Serdecznie zapraszamy do oglądania fotorelacji z tego spotkania, którą wykonała nasz fotograf - Sara Jakubczak. Dostępna jest ona TUTAJ.

Zwycięzcami konkursu o bilet na sobotnie spotkanie z GKS 1962 Jastrzębie zostali: Papet Franecki oraz Rafał Paszek! Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej na naszym oficjalnym FanPage w celu weryfikacji wygranej!

Przypominamy również, iż na spotkanie z GKS 1962 Jastrzębie, które odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 uruchomiona przedsprzedaż biletów! W związku z tym, Bilety można nabyć w siedzibie klubu. W dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Jest to podyktowane tym, iż Nasz obiekt posiada ograniczoną liczbę miejsc.

Zaś w środę, 2 września o godzinie 16:30 rozegramy spotkanie w drugiej rundzie pucharu Polski, naszym przeciwnikiem będzie drużyna TKKF Zuch Orzepowice! Mecz zostanie rozegrany na boisku w Orzepowicach!