Transferów ciąg dalszy

Przygotowania do rozpoczęcia sezonu idą pełną parą. Nie inaczej jest w przypadku naszych działaczy, którzy starają się o wzmocnienia LKS-u. W ostatnich dniach doszło do kilku ruchów kadrowych zarówno do klubu jak i z klubu.

Z Bełku odchodzi dwóch zawodników. Przemysław Podpłoński oraz Konrad Cieślak. Nasz były już bramkarz zamienił LKS na Rymer Rybnik. Natomiast lewy pomocnik przeniósł się do Gaszowic by wzmocnić tamtejszy Dąb w walce o awans do IV ligi. Oboje odeszli od nas na zasadzie transferu definitywnego. Przemkowi i Konradowi życzymy powodzenia w nowych klubach.

Bilans strat został wyrównany, gdyż dołączyło do nas również dwóch graczy. Wzmocniona została grupa młodzieżowców. Wojciech Liszka i Wojciech Rasek to zawodnicy wypożyczeni z Gwarka Zabrze, który to szczyci się szkoleniem młodych piłkarzy. Pierwszy z nich występował ostatnio w Concordii Knurów, a drugi przybył do nas bezpośrednio z Zabrza. Zarówno Liszka jak i Rasek to pomocnicy, lecz szczególnie dobrą wiadomością jest to, iż przybyli młodzieżowcy, których po ostatnim sezonie zostało tylko dwóch. Obu graczy serdecznie witamy w Bełku i życzymy samych sukcesów sportowych z LKS-em.