Środa 17:30 - LKS Bełk vs Rekord Bielsko-Biała

Środa 17:30 - LKS Bełk vs Rekord Bielsko-Biała

Przed nami najważniejszy moment sezonu - osiem kolejek do końca. Aktualna sytuacja w tabeli wygląda w taki sposób, iż tak jak mistrzostwo jest sprawą przesądzoną, tak o utrzymanie walczy większość drużyn. Zwycięstwo z rezerwami Podbeskidzia, gdzie wreszcie nie straciliśmy bramki i trafiliśmy trzy razy do siatki rywala, następnie wysoka wygrana z Czańcem w równie dobrym stylu, pokazują jak wiele potrafi ten zespół. Idąc za ciosem, już w środę podejmiemy vice-lidera rozgrywek - drużynę Rekordu Bielsko-Biała. Nie będzie to łatwe spotkanie, jednak kiedy mamy wygrać, jeśli nie po takich dwóch spotkaniach a także przed naszą publicznością, na naszym stadionie?!

Rekord zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 43 punktów oraz bilansem bramkowym 33 strzelone do 12 straconych. Nasz zespół znajduje się na 7 miejsce, tuż przed Szombierkami Bytom oraz GKSem 1962 Jastrzębie, z dorobkiem 31 punktów oraz bilansem 35 strzelonych do 30 straconych. 

Rekord, w ostatnich trzech spotkaniach zdobył trzy punkty, na dziewięć możliwych. My zaś wygraliśmy wysoko dwa spotkania i minimalnie przegraliśmy z GKSem 1962 Jastrzębie 1-2. 

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie, które odbędzie się już w środę, o godzinie 17:30, u nas, w twierdzy Bełk przy ulicy głównej! Bardzo mocno liczymy na wsparcie! 
 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości