Sobota 20:00 - Odra Opole vs LKS Bełk

Sobota 20:00 - Odra Opole vs LKS Bełk

Już w najbliższą sobotę rozegramy mecz z liderem tabeli - Odrą Opole. Mecz zostanie rozegrany w Opolu, o godzinie 20:00. My, po dwóch bardzo trudny spotkaniach z BKSem oraz Rekordem, kończymy ten maraton meczem z Odrą. Wygrana naszej drużyny spowoduje nie małe zamieszanie w górnej części tabeli, gdyż przy wygranej BKSu, BKS będzie tracić do Odry zaledwie trzy punkty. Nasza sytuacja także uległaby znacznemu poprawieniu. 

Aktualna sytuacja w tabeli nie wygląda tragicznie. Tracimy zaledwie punkt do Szombierek oraz GKSu 1962 Jastrzębie. Po spotkaniu z Odrą, nadchodzą spotkania z mniej wymagającymi rywali, których jednak nie można zlekceważyć i wtedy mamy duże szanse na utrzymanie. Pokazaliśmy już, że potrafimy grać i z drużynami wyżej notowanymi od nas, ale także z tymi słabszymi również!

Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę do dopingowania naszej drużyny! Wspólnymi siłami możemy wygrać z każdym!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości