zamknij reklamę

Sobota 17:00 - LKS Czaniec vs LKS Bełk

Sobota 17:00 - LKS Czaniec vs LKS Bełk

Już w najbliższą sobotę, o godzinie 17:00 rozegramy kolejne spotkanie ligowe w III lidze na wyjeździe z drużyną LKS Czaniec. Spotkanie odbędzie się na wyjeździe - na boisku w Czańcu. Pokazaliśmy już charakter w poprzednim spotkaniu z Podbeskidziem, jednak tym razem będzie to po raz kolejny spotkanie, które musimy wygrać chcąc utrzymać się w III lidze!

Gospodarze tego spotkania zajmują aktualnie 13 miejsce z dorobkiem 20 punktów. My natomiast, znajdujemy się na pozycji 8, na koncie posiadając 28 punktów i tracimy zaledwie dwa punkty do GKSu 1962 Jastrzębie które aktualnie zajmuje 7 - bezpieczną pozycję.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania nas podczas tego spotkania!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij