Sobota 17:00 - LKS Czaniec vs LKS Bełk

Sobota 17:00 - LKS Czaniec vs LKS Bełk

Już w najbliższą sobotę, o godzinie 17:00 rozegramy kolejne spotkanie ligowe w III lidze na wyjeździe z drużyną LKS Czaniec. Spotkanie odbędzie się na wyjeździe - na boisku w Czańcu. Pokazaliśmy już charakter w poprzednim spotkaniu z Podbeskidziem, jednak tym razem będzie to po raz kolejny spotkanie, które musimy wygrać chcąc utrzymać się w III lidze!

Gospodarze tego spotkania zajmują aktualnie 13 miejsce z dorobkiem 20 punktów. My natomiast, znajdujemy się na pozycji 8, na koncie posiadając 28 punktów i tracimy zaledwie dwa punkty do GKSu 1962 Jastrzębie które aktualnie zajmuje 7 - bezpieczną pozycję.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania nas podczas tego spotkania!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości