Sobota 16:00 - BKS Stal Bielsko-Biała

Sobota 16:00 - BKS Stal Bielsko-Biała

Już w najbliższą sobotę, o godzinie 16:00 rozegramy kolejne spotkanie z czołówką III ligi opolsko-śłąskiej. Tym razem jedziemy do Bielsko-Biała, gdzie podejmiemy kolejny raz wicelidera rozgrywek - BKS Stal Bielsko-Biała. Tak więc dwa razy z rzędu gramy z wiceliderem, a na dokładkę - za tydzień czeka nas wyjazd do lidera czyli Odry Opole. 

BKS ma już zapewnione teoretycznie bezpieczne utrzymanie, mistrzostwo nie jest w ich zasięgu jednak z pewnością w sobotę będą walczyć o pełną pulę. Aktualnie posiadają 45 punktów w tabeli ligowej, tracą 9 oczek do lidera - Odry. Bilans bramkowy wynosi 42 strzelonych do 19 straconych bramek. My natomiast, po remisie z Rekordem spadliśmy na 9 miejsce. Mamy na swoim koncie 32 punkty, zaś nasz bilans wynosi 35 strzelonych do 30 straconych. 

Wszyscy mamy nadzieję na kolejne dobre spotkanie w naszym wykonaniu i wierzymy, że po raz kolejny zostanie utrzymane "zero z tyłu" a przodu duet Olczak-Bysiec ustrzeli bramkę! 

Serdecznie zapraszamy do wspierania naszego klubu! 


 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości