REMISUJEMY Z JEDNOŚCIĄ!

Nietypowo - bo we wtorkowy wieczór rozegraliśmy nasze zaległe spotkanie z zespołem Jedności Przyszowice. Początkowo, spotkanie miało się odbyć 4 kwietnia o godzinie 11:00 jednak z powodu nie najlepszej pogody spotkanie zostało przesunięte na wtorek.

Spotkanie w pierwszej połowie było rozgrywane na małych obrotach. Obie drużyny próbowały uzyskać przewagę na boisku, jednak żadna z nich nie udokumentowała tego bramką. Co nie udało się w pierwszej połowie, w drugiej połowieudało się czterokrotnie! Worek z bramkami otworzył nie zawodny Piotr Bysiec, który w 51 minucie pewnym, płaskim uderzeniem pokonał bramkarza rywali! Osiem minut później - w 59 minucie Damian Olczak podwyższył prowadzenie po fantastycznym dograniu Piotra Byśca. W tym momencie to koniec dobrych wiadomości dla naszego zespołu, jednak to własnie wtedy zrobiło się prawdziwe widowisko! W 65 minucie piłkę do własnej bramki skierował nasz obrońca - Dawid Semeniuk, który uprzedził napastnika rywali i głową skierował piłkę do siatki! Niestety, w 82 minucie to także nasz zawodnik faulował napastnika Jedności i w 82 minucie gospodarze doprowadzają do remisu! Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i obie drużyny podzieliły się punktami!

Mimo wyniku remisowego, powiększyliśmy przewagę nad vice-liderem Fortecą Świerklany do 10 punktów a także nad Drzewiarzem Jasienica do 13!

LKS 32 Jedność Przyszowice: Szindler – Drapała, Szołtysek, Szaruga, Piewko – Mnochy, Kołodziej, Kiełtyka, Tankowski – Hajok – Sosna (65′ Wolniewicz).

LKS Bełk: Łobaczewski – Stryczek, Polak M., Wybierek, Semeniuk – Glenc (65′ Liszka), Szary, Rasek, Borowiec (74′ Słaby) – Olczak (73′ Drapacz), Bysiec.

Bramki: - Piotr Bysiec (51'), Damian Olczak (59') - Semeniuk (sam. 65'), Hajok (82' rzut karny)