Puchar Polski - Środa 16:30 vs TKKF Zuch Orzepowice!

Po pewnym zwycięstwie z MKS Czerwionka 4:0, przyszła pora na kolejną rundę Pucharu Polski!

Naszym kolejnym przeciwnikiem będzie drużyna z Orzepowic - TKKF Zuch Orzepowice! Nasi rywale aktualnie występują w lidze okręgowej. Po czterech spotkaniach zajmują dziewiątą pozycję z dorobkiem sześciu oczek.

Spotkanie odbędzie się na boisku w Orzepowicach, drugiego września w środę o godzinie 16:30!

Przypominamy również, iż na spotkanie z GKS 1962 Jastrzębie, które odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 uruchomiona przedsprzedaż biletów! W związku z tym, Bilety można nabyć w siedzibie klubu. W dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Jest to podyktowane tym, iż Nasz obiekt posiada ograniczoną liczbę miejsc.