zamknij reklamę

Przegrywamy finał Pucharu Polski 1:0...

Przegrywamy finał Pucharu Polski 1:0...

Niestety, po raz kolejny dobra gra naszego zespołu nie wystarczyła. Po niezłej grze, czerwonej kartce dla Piotra Byśca i graniu 70 minut w osłabieniu, przegrywamy po raz kolejny z GKSem 1962 Jastrzębie 1:0. Relacja wkrótce...

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij