Podsumowanie transferów!

Na ostatniej prostej przed pierwszym meczem,  zakontraktowaliśmy dwóch zawodników. Tak więc kadrę mamy zamkniętą, a co najważniejsze, bardzo wyrównaną. Na każdej pozycji występuje rywalizacja co może nam tylko wyjść na dobre.

Z Piasta Gliwice dołączył do nas Dariusz Knot. Jest to młodzieżowiec, który występuje w linii pomocy. Zawodnik ten został do końca sezonu wypożyczony z klubu ekstraklasy. Kolejnym wzmocnieniem został Dominik Słaby. Również on jest młodzieżowcem i tak jak Darek dołączył do nas na zasadzie całosezonowego wypożyczenia. Jego poprzednim klubem był Energetyk ROW Rybnik. Dominik występuje w linii obrony.

Za nami ostatnie dwa transfery także czas podsumować gorące i pracowite okienko transferowe dla naszych działaczy.

Przybyli:
- Wojciech Rasek (Gwarek Zabrze)
- Wojciech Liszka (Gwarek Zabrze/Concordia Knurów)
- Sławomir Szary (Energetyk ROW Rybnik)
- Mateusz Łobaczewski (Odra Wodzisław)
- Dominik Słaby (Energetyk ROW Rybnik)
- Dariusz Knot (Piast Gliwice)

Odeszli:
- Przemysław Podpłoński (Rymer Rybnik)
- Rafał Adamkowski (Fortuna Wyry)
- Błażej Lasia (Unia Książenice)
- Karol Tkocz (Unia Książenice)