Pierwszy trening za nami!

W poniedziałek odbyły się pierwsze zajęcia w Nowym Roku. Pojawiło się ponad 20 zawodników, w tym kilka nowych twarzy, a dokładniej mówiąc młodzieżowców. Paru zawodników jeszcze się urlopuje, ale w najbliższym czasie powinni rozpocząć przygotowania do rundy wiosennej.

Pierwszym akcentem po ponad 1,5 miesięcznej przerwie było ważenie, które według trenera wypadło bardzo dobrze. Następnie zawodnicy po rozgrzewce rozgrywali wewnętrzne gierki z czego byli zadowoleni. Humory wszystkim w Nowym Roku dopisują co na pewno pozwoli przygotować się w bardzo dobrym stopniu do rundy rewanżowej.

Od kilku dni krążyła informacja o nowym zawodniku w szatni LKS-u, jednak oficjalnie od wczoraj Piotr Glenc jest naszym graczem. W ostatnim czasie pozostawał bez klubu, gdyż Odra Wodzisław została wycofana z rozgrywek. W przeszłości występował on także w zespole Przyszłości Rogów. Piotr jest młodzieżowcem i na pewno wzmocni rywalizację w tej grupie, a w szczególności pomocników, gdyż jest to jego nominalna pozycja.

W tym tygodniu będziemy jeszcze trenować w środę i piątek na sali o 17.45, a w sobotę o godz. 10.45 w Dębieńsku rozegramy gierkę wewnętrzną na którą serdecznie zapraszamy!