Pewna wygrana z Rymerem

W sobotni poranek został rozegrany kolejny mecz sparingowy naszego zespołu. Tym razem podejmowaliśmy na sztucznej murawie w dębieńsku Rymer Rybnik. Zespół z Rybnika zajmuje piąte miejsce w trzeciej grupie katowickiej ligi okręgowej gdzie tracą dziesięć oczek do lidera. Zapraszamy na krótką relację z tego spotkania.

Na mecz wyszliśmy w składzie: M. Łobaczewski - R. Wybierek, S. Szary, D. Semeniuk, M. Stryczek - M. Pieczka, W. Rasek, W. Liszka, A. Stanek - D. Olczak, zawodnik testowany 1

Spotkanie rozpoczęliśmy z dużym impetem, bo już w 4 minucie Wojtek Rasek podaniem prostopadłym wypuścił zawodnika testowanego na dogodną pozycję, a ten w sytuacji sam na sam bez problemu umieścił piłkę w siatce. 1:0. Jednobramkowa przewaga nie trwała jednak zbyt długo, gdyż w 15 minucie bramkarz Rymera wybijając piłkę niefortunnie trafił nią nadbiegającego Adama Stanka, a ten bez problemów umieścił piłkę w siatce 2:0. Dalszy obraz gry w pierwszej połowie nie zmienił się, Bełk zdecydowanie prowadził grę. W 25 minucie mieliśmy dogodną sytuację z rzutu wolnego. Do piłki ustawionej na dwudziestym metrze podszedł Michał Pieczka, jednak jego uderzenie zatrzymało się zawodnikach ustawionych w murze. Próbował również uderzać Wojtek Liszka, lecz jego dwie akcje zakończyły się fiaskiem.

W drugiej połowie trener postanowił wymienić prawie całą jedenastkę, wyszliśmy w składzie: P. Kobielski - M. Polak, zawodnik testowany 2, D. Słaby, M. Stęplewski - zawodnik testowany1, D. Knot, W. Rasek, W. Liszka - K. Borowiec, J. Drapacz.

W drugiej odsłonie spotkania zdecydowanie mieliśmy dużo bardziej wyrównane spotkanie, jednak mimo kilku dobrze zapowiadających się okazji z obu stron, wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Kolejne spotkanie rozegramy już w środę, na boisku w Knurowie gdzie naszym rywalem będzie drużyna Wilki Wilcza.

Serdecznie zapraszamy na nasz oficjalny profil Facebook'owy gdzie podczas każdego spotkania prowadzimy relację LIVE, oraz zamieszczamy zdjęcia ze spotkań.