MECZ O MISTRZOSTWO! WTOREK 18:00 - LKS BEŁK vs ISKRA PSZCZYNA!

Już w ten wtorek, na stadionie przy ulicy Głównej w Bełku, o godzinie 18:00 rozegramy spotkanie po którym możemy sięgnąć po tytuł IV ligi, drugiej grupy śląskiej! Aktualnie mamy 12 punktów przewagi nad drugą Fortecą a do końca sezonu pozostało 5 kolejek! Naszym jutrzejszym rywalem jest Iskra Pszczyna!

Pierwsze spotkanie obu ekip zostało rozegrane na stadionie gości, gdzie wygraliśmy 3:0. Nasz sobotni rywal aktualnie zajmuje 11 miejsce w tabeli ligowej tracąc do naszego zespołu 30 punktów. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już we wtorek! Start o godzinie 18:00 na boisku w Bełku przy ulicy Głównej!

Na naszym profilu facebook'owym organizujemy również konkurs, gdzie do wygrania są dwie wejściówki na to emocjonujące spotkanie!

Zatem, serdecznie zapraszamy do gorącego dopingu naszego zespołu. W TYM MIEJSCU możecie znaleźć wydarzenie na facebooku, do którego możecie zapraszać swoich znajomych! Zapraszamy!