Fenomalny start! Gromimy Racibórz 6:0!

Cóż to był za mecz w wykonaniu naszej drużyny! Rundę wiosenną rozpoczynamy iście po MISTRZOWSKU i specjalnie nie przedłużając zapraszamy do relacji tekstowej z tego spotkania!

Na spotkanie obie drużyny wyszły w następujących składach:

LKS Bełk: M.Łobaczewski- R.Wybierek, S.Szary, D.Semeniuk, K.Kaczmarczyk (80' M.Stryczek) - W.Rasek, A.Stanek, P.Glenc (69' W.Liszka), G.Jasiczek (C) (74' Michał Pieczka) - D.Olczak, P.Bysiec (66' Borowiec

KS Unia Racibórz: Cieśla - Ploch, Woniakowski (C), Pytlik, Sromek (85` Goral), Sitnik (74` Fojcik), Grzesik (88` Siedlaczek), Gawryluk, Kocur, Chałupiński (46` Prusicki) - Bawoł

KS Unia Racibórz [0] - [6] LKS Bełk

19' - Piotr Bysiec - 0:1
27' - Sławomir Szary - 0:2
42' - Piotr Bysiec - 0:3
60' - Piotr Bysiec - 0:4
79' - Sławomir Szary - 0:5
90+1' - bramka samobójcza Gorola - 0:6

Początkowe minuty spotkania mogły zapowiadać wyrównane widowisko - akcje z obu stron wyglądały interesująco. Na nasze szczęście, nadzieję drużyny gospodarzy szybko zweryfikował Piotr Bysiec, bo już w 19 minucie, po zamieszaniu w polu karnym dopadł do piłki i instynktownie umieścił ją w bramce drużyny z Raciborza! Kolejna bramkowa akcja a w zasadzie stały fragment gry. Do piłki ustawionej w okolicach 22 metra, podszedł Sławomir Szary i mając w pamięci fenomenalną bramkę zdobytą w sparingu z Wilczą, i w 27 minucie spotkania umieścił piłkę w siatce, 2:0! Po tej bramce nastąpiła kompletna dominacja naszej drużyny. Szczęścia próbował Adam Stanek, lecz po charakterystycznym rajdzie Adaś upadł w polu karnym. Na jego nieszczęście, sędzia nie dopatrzył się przewinienia, zaś głównego bohatera akcji "nagrodził" kartonikiem koloru żółtego. Jednak jak to mawia staropolskie powiedzenie "co się odwlecze to nie uciecze". W 42 minucie, błąd obrońców drużyny Raciborza pewnie wykorzystuje król strzelców ligi IV - Piotr Bysiec i mamy 3:0 dla naszego zespołu!

Druga część spotkania rozpoczęła się podobnie jak pierwsza - swoje sytuacje miała również drużyna gospodarzy, kiedy to w 58 minucie świetną akcję przeprowadził Grzesik który podaniem uruchomił Sitnika, a ten przegrał pojedynek z naszym golkiperem. Za to już 2 minuty później - w 60 minucie Piotr Bysiec kompletuje pierwszego hat-tricka w rundzie wiosennej! Wynik 4:0 dla naszej drużyny! W minucie 78 minucie, Pytlik w dogodnej sytuacji fauluje naszego zawodnika. Faul ten miał miejsce w obrębie pola karnego i dzięki temu wywalczyliśmy jedenastkę. Do piłki podszedł niezawodny Sławek Szary i pewnym uderzeniem podwyższył prowadzenie na 5:0! Kolejne minuty to jednoznaczna przewaga drużyny z Bełku, która znalazła swoje ujście już w doliczonym czasie gry, kiedy to Gorol - zawodnik gospodarzy wykorzystał błąd swoich partnerów z linii obrony i umieścił piłkę we własnej bramce ustanawiając jednocześnie wynik na 6:0

Po takim spotkaniu, nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować naszej drużynie FANTASTYCZNEGO zwycięstwa, a Was - nasi kibice, już teraz zaprosić na sobotę, kiedy to odbędzie się prawdziwy HIT następnej kolejki, kiedy to na własnej murawie podejmiemy aktualnego vice-lidera naszej ligi - Drzewiarz Jasienica!

Zapraszamy także na nasz OFICJALNY PROFIL NA FACEBOOKU, gdzie przy okazji każdego spotkania odbywa się relacja LIVE, oraz wrzucamy tam różne ciekawostki z życia naszego klubu.