16:00 SOBOTA - PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA vs LKS BEŁK!

Już w najbliższą sobotę, 12 września o godzinie 16:00 na boisku w Bielsku-Białej rozegramy kolejne spotkanie ligowe! Naszym przeciwnikiem będzie drużyna rezerw Podbeskidzia Bielsko-Biała. Rywale aktualnie zajmują dwunastą pozycję w tabeli ligowej. Swój ostatni mecz Podbeskidzie przegrało 1:2 z Rekordem Bielsko Biała!

Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszego zespołu!

Przypomnijmy, iż pierwsze spotkanie w III lidze, w historii naszego klubu wygraliśmy 2:0 z rezerwami drużyny z ekstraklasy - Ruchu Chorzów. Bramki w tym spotkaniu zdobył Glenc oraz Olczak. Ostatnie nasze spotkanie wygraliśmy z GKS 1962 Jastrzębie. Po emocjonującym spotkaniu, wygraliśmy 2:1 - bramki dla naszego zespołu strzelił Pieczka i Glenc. Aktualnie zajmujemy 4 miejsce w tabeli ligowej.

Zwycięzcami konkursu o bilet na sobotnie spotkanie z LKS Czaniec 19.09.2015r. zostali: Natalia Kubasa oraz Artur Porwolik! Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej na naszym FanPage w celu weryfikacji wygranej!