14:00 SOBOTA - LKS BEŁK vs PIAST II GLIWICE

24 października o godzinie 14:00 na boisku w Bełku, przy ulicy Głównej rozegramy po raz kolejny spotkanie z rezerwami drużyny występującej w ekstraklasie! Piast. Swój ostatni mecz Piast przegrał 0:3 z Rekordem Bielsko-Biała! Drużyna z Gliwic zajmuje aktualnie 14 miejsce w tabeli ligowej, z dorobkiem 8 punktów.

My, po kilku spotkaniach bez zdobytych trzech punktów, w końcu wróciliśmy na właściwe tory. Nasze ostatnie spotkanie wygraliśmy 1:3, po dwóch bramkach Olczaka i trafieniu Pieczki. Cieszy także nasza sytuacja kadrowa - do bramki wrócił Łobaczewski, do ataku Bysiec zaś Pieczka znów walczy w środku pola. Aktualnie zajmujemy 8 pozycję w tabeli ligowej mając na swoim koncie 16 punktów. Nasz bilans bramkowy wynosi 16 strzelonych do 17 straconych bramek.

Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszego zespołu!

Przypominamy, iż na naszym oficjalnym FanPage tradycyjnie dajemy możliwość wygrania dwóch wejściówek na spotkanie u siebie naszego klubu!