13:00 SOBOTA - SZOMBIERKI BYTOM vs LKS BEŁK

W najbliższą sobotę, 14 listopada o godzinie 13:00 rozegramy ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej na stadionie w Bytomiu! Naszym ostatnim przeciwnikiem będzie drużyna Szombierki Bytom. Szombierki aktualnie spisują się lepiej od naszej drużyny, mając o dwa punkty więcej w tabeli ligowej i mieszcząc się na pozycji siódmej która daje utrzymanie. Aktualnie posiadają 21 punktów, mając strzelonych 15 bramek i straconych 17.

Nasz zespół, niestety po efektownej wygranej z rezerwami Piasta Gliwice 4:0 znajduje się w słabszej formie. Pierw porażka z rezerwami Górnika a ostatnio przegrana ze Skrą Częstochowa daje nam miejsce dziewiąte a więc oznaczające spadek do ligi IV. Mamy jednak okazje do zakończenia tej rundy pozytywnym akcentem. Z pewnością drużyna z Bytomia jest w naszym zasięgu i przy dobrym układzie innych spotkań możemy tą rundę zakończyć w miejscu które premiuje nas utrzymaniem w lidze III. Mamy nadzieję iż tak właśnie będzie i zakończymy tą rundę trzema punktami!

Serdecznie zapraszamy do wspierania naszego zespołu już w sobotę, o godzinie 13:00 w Bytomiu!