13:00 SOBOTA - LKS BEŁK vs SKRA CZĘSTOCHOWA

Ostatni mecz w rundzie jesiennej na naszym obiekcie odbędzie się 7 listopada, w sobotę o godzinie 13:00 na stadionie w Bełku przy ulicy Głównej! Naszym ostatnim przeciwnikiem, którego podejmiemy na obiekcie przy ulicy Głównej będzie zespół z Częstochowy - Skra Częstochowa! Skra aktualnie zajmuje aktualnie 8 miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 20 punktów.

My natomiast, po dwóch zwycięstwach niestety polegliśmy na obiekcie w Zabrzu z tamtejszą drugą drużyną Górnika 0:2. Mamy nadzieję, iż był to tylko jednorazowy brak formy i już w najbliższą sobotę udowodnimy, że potrafimy wygrać z każdym! W tym momencie, zajmujemy 9 lokatę, z dorobkiem 19 punktów - tracąc tylko jeden do wyprzedzającej nas Skry. Nasz bilans bramkowy wynosi 20 strzelonych do 19 straconych bramek.

Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszego zespołu!

Przypominamy, iż na naszym oficjalnym FanPage tradycyjnie dajemy możliwość wygrania dwóch wejściówek na spotkanie u siebie naszego klubu!